Emadepäevakingitus on armas viis pidada emadepäeval meeles oma kalleid emasid, vanaemasid ja tublisid naisi, kes on täitnud meie elus emarolli. Kui milline emadepäevakingitus võiks ema sel kenal päeval rõõmustada? Oleme sinu jaoks pannud kokku 8 ideed ja soovitust emadepäevakingituseks.

 

1. ÜLLATA EMA TEMA LEMMIKKOMMIDEGA

Emadepäevakingitus on armas viis öelda oma emale, et ta on sulle kallis. Täida sõnumiga (kosmeetika)kott ema lemmikkommidega ja üllata teda emadepäeva hommikul tema lemmikmaiusega. Kui kommid söödud, siis meenutab hea sõnum kosmeetikakotil emale iga päev seda kaunist hommikut!

Sõnumiga kosmeetikakottide valikust soovitame emadepäevaks järgmiseid valikuid: hea sõnumiga kosmeetikakott “Sa oled imeline” või hea sõnumiga kosmeetikakott “Väikesed asjad”.

 

emadepaevakingitus_midakinkidaemadepaevaks_emadepaev_3

2. KINGI EMALE TEMA LEMMIKLILLI AEDA VÕI RÕDUKASTI

Emadepäevakingitust valides on hea lähtuda kevadisest hooajast, mil kodumaiste aia- ja rõdutaimede valik on suur ja mitmekesine.  Kingi emale korvi või kastitäis võõrasemade või pelargoonidega ja lisa sinna juurde hea sõnumiga põll, mida on praktiline kanda nii aiatöödel kui köögis toimetades. Usu meid, head emotsioonid on garanteeritud pikemaks ajaks – lilled pakuvad silmailu suvistel päevadel ja südamlik sõnum hingetoitu.

Emadepäevakingituseks soovitame südamliku sõnumiga põlle Unista, avasta või huumorit hindavatele ja mõistvatele emadele ka humoorika sõnumiga põlle Vein või Kõhulihased algavad köögist.

 

emadepaevakingitus_midakinkidaemadepaevaks_emadepaev_2

3. KINGI EMALE MÕNI TORE KOSMEETIKATOODE

Kosmeetika- ja ilutooted on alati hea emadepäevakingitus.

Mõtle, kas su ema armastab pigem dekoratiivkosmeetikat, nahahooldustooteid või hoopis juuksehooldustooteid? Emadepäevakingituseks sobib suurepäraselt kena huulepulk, uut tooni küünelakk, mõnus ihupiim või luksulik dushikreem või suurepärase lõhnaga juukseõli. Sinu valik! Peida emadepäevakingitus kaunisse värvilisse kosmeetikakotti ning võid kindel olla, et Su ema mõtleb sulle iga päev, kui kasutab sinu kingitud tooteid või kasutab kosmeetikakotti. Meie valikust leiad kvaliteetsed keskkonnasõbraliku trükiga Hispaania brändi WOUF aksessuaarid, mille hulgast leiab emadepäevakingituseks erinevas mõõdus värvika trükiga kosmeetikakotte.

 

emadepaevakingitus_midakinkidaemadepaevaks_emadepaev_4

Foto vasakul: @frenchieinlux

4. KINGI EMALE TORE PIKNIK, SPAAKÜLASTUS VÕI VABAÕHUKONTSERDI PILETID

Emotsioonide kinkimine on alati hea idee. Kutsu oma ema kevad-suvisele piknikule, kingi talle spaapääse, piletid lemmikartisti suvisele kontserdile või teatrietendusele. Sellist emotsioone pakkuvat emadepäevakingitust täiendab ideaalselt ka Sunday puuvillane rätik või puuvillane pleed. Õhema puuvillase rätikuga on mõnus minna spaasse, sauna või randa; paksem pleed on suurepärane piknlikulina ja naturaalne tekk, mida on vabaõhukontserdil või – etendusel on mõnus istumise alla panna või jahedama ilma korral ümber õlgade sättida.

 

emadepaevakingitus_midakinkidaemadepaevaks_emadepaev_8

Piknikufoto: Anne Hanni

5. KÜPSETA EMALE TEMA LEMMIKKOOK

Ärata ema emadepäevahommikul tema lemmikkoogi või soolase roaga. Kaasa ka pere pisemad liikmed üllatuse valmimisse, nii on see veel erilisem. Maitsva üllatuse saad katta hea sõnumiga köögirätikuga, mis jääb emadepäeva meenutama pikaks ajaks. Emadepäevakingitus, mis on samal ajal nii maitsev kui praktiline. Hea sõnumiga köögirätik “Õnne retsept” pakub igale emale sobivat “retsepti” ja rõõmsat emotsiooni ka argipäeva.

 

emadepaevakingitus_midakinkidaemadepaevaks_emadepaev_1

6. SAADA EMADEPÄEVAKINGITUS KULLERIGA VÕI PAKIAUTOMAATI ÜLLATUSENA

Kui su ema elab kaugel või soovid talle pakkuda pisut teistsugust emotsiooni, siis saada talle lilled ja/või kingitus kulleriga või saada talle üllatuskingitus pakiautomaati. Selline veidi ootamatu emadepäevakingitus toob endaga kaasa kindlasti mõnusa üllatusmomendi ja positiivseid emotsioone kogu päevaks. Lisa kindlasti ka personaalse sõnumiga kaart ja head soovid! Meie e-poest tellides märgi kindlasti personaalne sõnum tellimuse lisainfo väljale ja hoolitseme selle eest, et see sõnum su ema rõõmustaks 🙂

 

Emadepäevakingituseks soovitame hea sõnumiga patju: Kallis oled, Unista-avasta, Õnne retsept, Pere ja Kallistusi.

emadepaevakingitus_midakinkidaemadepaevaks_emadepaev_5

7. VALMISTA EMALE “EMA ÜLLATUSPAKETT”

Kingi emale tema lemmikmaitseid- ja lõhnu – olgu selleks siis värsked kaneelisaiad, magusad maasikad, valik kodumaist toidukraami turult, tema lemmikajakiri või pudel head veini. Kõik lemmikud mahutad kenasti hea sõnumiga poekotti, mis jääb alles ka peale sisu tarbimist või lõppemist. Võid olla kindel, et järgmisel korral kui ema läheb sinu kingitud kotiga poodi või turule, siis mõtleb ta su peale kindlasti.

 

emadepaevakingitus_midakinkidaemadepaevaks_emadepaev_5

8. KINGI EMALE KAUNEID AKSESSUAARE

Millisele naisele ei meeldiks ilusad asjad? Emadepäevakingitus milleks on kõrvarõngad, käevõrud, prossid ja sallid on alati hea valik. Sunday linased rõngassallid on uhiuued Eestis loodud ja toodetud aksessuaarid, mis on valmistatud naturaalsest 100% linasest kangast.

emadepaevakingitus_midakinkidaemadepaevaks_emadepaev_6

 

Pehme sall on kui soe kallistus ümber ema kaela iga päev, mil ta seda kannab. Linased sallid on eatud ja aegumatud, sobivad igas vanuses kaunitele naistele. Sunday sallid on pakendatud kaunisse kinkepakendisse, mis on valmis kinkimiseks.

 

emadepaevakingitus_midakinkidaemadepaevaks_emadepaev_7

Aitäh, et võtsid aega lugeda seda postitust ja loodame, et leidsid inspiratsiooni oma ema emadepäeval üllatada!

 

Meie poolt on sulle 20% soodustust sõnumiga toodetele, WOUF aksessuaaridele ja Sunday rätikutele ja sallidele kasutades sooduskoodi: EMADEPÄEV .

 

Emad on parimad, eks!?