Sunday puuvillane rätik kodumaise elustiilibrändi valikusse kuuluv multifunktsionaalne tekstiilitoode, millel on palju erinevaid kasutamisvõimalusi ning häid omadusi. Oleme kogunud blogipostitusse kokku mõned Korduma Kippuvad Küsimused (KKK) Sunday rätikute osas ning vaatame neid kõiki selles postituses lähemalt.

 

sunday_puuvillane_ratik_puuvillane_pleed

KÜSIMUS 1: Mis on Sunday puuvillane rätik?

Sunday puuvillane rätik on laia kasutusalaga rätik, mis on valmistatud 100% kvaliteetsest puuvillasest kangast. Kerged puuvillased rätikud on üle maailma väga levinud asendades oma praktilisest tulenevalt froteerätikuid. Austraalias ja Aasias on kerged puuvillased rätikud äärmiselt levinud. Reisides jõudsid need tooted ka meieni ja nii otsustasime praktilised rätikud lisada ka Sunday brändi tootevalikusse.

 

KÜSIMUS 2: Millised on selle mõõdud?

Sunday puuvillane rätik on erinevate mõõtudega, mõõdud varieeruvad mudelite lõikes (nt 100×180 cm, 90x 175 cm, 100x170cm). Täpse info iga mudeli mõõtude kohta leiab vastava toote lisainfost e-poes.

 

KÜSIMUS 3: Milleks ja kuidas Sunday rätikuid kasutada?

Sunday puuvillane rätik on multifunktsionaalne toode, millel on palju erinevaid kasutusvõimalusi.

 

KÄTERÄTIK

See on käterätik selle sõna klassikalises mõttes ehk mõeldud kuivatamiseks: vannilina, saunalina, rätik trennikotti, spaarätik, beebirätik. See imab ja kuivatab väga hästi.

RANNALINA

See on suurepärane rannalina – värviline, lõbus ja praktiline. Mahub reisi- ja rannakoti ilma liigselt ruumi võtmata, ei lase liiva läbi ja on piisavalt suur, et mõnusalt rannas peesitada. Rätikud kuivavad väga kiiresti võrreldes näiteks froteerätikuga. Sunday rätik on piisavalt suur, et siduda see kehakattena endale ümber minnes jäätist või karastusjooki ostma. Päikese eest kaitsevad need mõnusalt ka pähe turbanina seotult.

Eriti sobivad on rannalinaks Rio ja Barcelona mudelid, just seetõttu, et need on õhukesed ja eriti kompaktsed. Kuid ka New York, Amsterdam ja Paris on hea valik.

 

sunday_ratik_rannalina

SAUNALINA

Saunas on rätikud mõnusad nii istumise all kui keha katmiseks seltskonnaga saunatades.

Ja saunast väljudes loomulikult ka keha kuivatamiseks.

 

REISIRÄTIK

Sunday rätik on hea reisikotti – kompaktne ja ruumisäästlik. Keera rätik rulli ja pista käe- või seljakotti – nii on alati kaasas kerge tekk lennukisse, sall jahedalt konditsioneeritud lennujaamadesse ning rannalina kui tekib soov kiireks supluseks ja peesitamiseks päikese käes.

 

PLEED

Sunday rätik on ka suurepärane naturaalne pleed – kasuta kodus või terrassil kui soovid peale midagi kerget ja naturaalset, mis ei aja higistama ning ei ole liialt palav. Pleedina on eriti sobivad mudelid: Helsinki, Paris, Amsterdam, New York. Kevad-suvisel perioodil on sellega mõnus minna nii kontserdile kui vabaõhuüritustele – selle peal on mugav nii istuda kui ka võtta enesele jahedama tuulega peale.

 

sunday_ratik_sunday_pleed

SISUSTUSTEKSTIIL

Tekstiilitooted on kiireim ja lihtsaim viis anda oma kodule hooaja vahetudes uus ja värske ilme. Tekstiilitooted teevad kodu hubaseks ja koduseks. Laota Sunday pleed lohakalt voodile või toolile, või värkenda vannituba uute Sunday vannilinadega. Mõned meie vahvad kliendid on õmmelnud Sunday rätikutest ka suisa kardinaid – vahva idee lastetuppa või suvilasse!

 

sunday_ratik_sunday_pleed_2

LAUDLINA

Sunday rätik sobib ka laudlinaks – lisa oma lauale meeleolu valides just meelepärastes toonides lauakate. Põnevad mustrid ja kõnekad värvid loovad just sinu näoga olemise.

sunday_ratik_puuvillane_laudlina

PIKNIKULINA

Kata sellele vahva pikniku- või sünnipäevalaud, mine pere või sõpradesse loodusesse kvaliteetaega nautima.

 

sunday_ratik_sunday_piknikulina

Foto: Anne Hanni

SALL

Soe, pehme ja hingav sall ümber kaela on hea kaaslane läbi aasta. Sobib nii naistele kui meestele. Suvisel perioodil on kergemad mudelid toredad, kuid sügis-talvisel perioodil pakuvad paksemad mudelid sooja ja kaitset külmade ilmastikuolude eest. Samuti näevad sallid välja stiilsed ja trendikad.

 

sunday_Ratik_puuvillane_sall

BEEBITEKK

 

Sunday rätik on emmede ja beebide lemmik. Ideaalne kerge beebitekk vankrisse ja voodisse, mängutekk, kaval abiline imetamisel, mis pakub privaatsust ja beebil on selle varjus hea olla.

Emmedele ja beebidele on Sunday beebirätik abiks nii kodus, reisil, saunas, külas, rannas ja kõikjal mujal.

 

 

sunday_puuvillane_ratik_puuvillane_beebitekk

KINGITUS

 

Sunday rätikud on praktiline ja ilus kingitus. Rätikud sobivad beebidest eakateni ja on unisex. E-poest tellides märgi märkustesse kinkepakendi soov ja saad kohe kinkimisvalmis rätiku. Kinkepakendis rätikud leiab lisaks ka Tallinna Kaubamaja koduosakonnast.

 

sunday_ratik_kinkepakendis

KÜSIMUS 4: Kuidas rätikut hooldada?

Kõik Sunday tooted on masinpestavad kvaliteetsest puuvillast valmistatud rätikud, mille hooldusjuhised leiab toote küljes olevalt etiketilt. Rätikud armastavad masinpesu, kuna iga pesuga muutuvad need veel pehmemaks ja mõnusamaks. Sunday rätik kuivab kiiresti, iseäranis hästi värskes õhus, kuid ka siseruumides on kuivamine kiire. Rätikuid võib kuivatada ka kuivatis.

 

KÜSIMUS 5: Kuidas need rätikud imavad ja kuivatavad?

Rätikud imavad ja kuivatavad suurepäraselt, kuid kindlasti tasub neid julgelt pesta. Nii nagu ka näiteks köögirätikute puhul saavutavad ka Sunday rätikud suurepärase imavuse just kasutamise ja korduva pesu käigus.

 

sunday_puuvillane_ratik_hooldus

KÜSIMUS 6: Mis vahe on erinevas hinnas toodetel?

Hinnaerinevus tuleneb rätikus kasutatud puuvilla kogusest. Õhemates rätikutes on kasutatud väiksem kogus puuvilla (rätiku kaal 275 grammi), paksemad rätikud/pleedid on toekamad ja sisaldavad suurema koguse puuvilla (rätiku kaal 360 – 400 grammi).

 

 

KÜSIMUS 7: Mis vahe on erinevatel mudelitel?

Erinevatel mudelitel on erinev muster, kude, tekstuur ja paksus.

Kirjeldame lühidalt erinevate mudelite peamisi omadusi.

 

ÕHEMAD RÄTIKUD

Barcelona – lõbus ja värviline, laia triibulise mustriga.

Rio – klassikaline ühevärviline peene triibuga rätik.

 

sunday_puuvillane_ratik_rannaratik

 

PAKSEMAD RÄTIKUD

New York – kivipestud ja kulutatud väljanägemisega mudel.

Amsterdam – karge ja põhjamaine muster.

Helsinki – põnev kude on ühelt poolt tume ja teiselt poolt hele.

Paris – klassikaline teemantmuster on aegumatu valik.

 

sunday_puuvillane_ratik_puuvillane_pleed

KÜSIMUS 8: KAS SUNDAY RÄTIK SOBIB ÄRIKINGIKS?

Jah, Sunday rätik on suurepärane ärikingitus. Pakume mitmeid erinevaid brändimisvõimalusi (tooteetikett, pakend, kleebised). Erinevas hinnaklassis mudelid võimaldavad leida sobiva lahenduse erinevate võimaluste korral. Võtke julgesti ühendust aadressil info@seinastseina.ee ja loome koos meeldejääva ja praktilise ärikingituse.

 

Kui sul on juba Sunday rätik, siis jaga meiega oma kogemusi ja fotosid sotsiaalmeedias kasutades teemaviidet #mysunday! 

 

Sunday rätik on kvaliteetne 100% puuvillane rätik, millel on lai kasutusala.

See on kerge, kompaktne, kiirelt kuivav ja kaunis tekstiilitoode, mis sobib ideaalselt ka kingituseks.

Suurepärane puuvillane käterätik, rannarätik, saunalina, pleed, sisutustekstiil, sall, beebitekk, laudlina, piknikulina.