Katsikukingitus on üks armsamaid kingitusi, mida teha. Katsikukingitusega tervitame uut ilmakodanikku, kes on saabunud meie perekonda, sõpruskonda või lähikonda. Mida kinkida katsikuteks – see küsimus on ilmselt olnud meie kõigi meelel, kui on saabunud kutse minna beebit uudistama ja tervitama. Heaks tavaks võiks olla see, et eelnevalt tasub värskete lapsevanematega konsulteerida, kas neil on kingi osas soove, ootusi või juhiseid: on see midagi praktilist, on see midagi traditsioonilist või eelistavad nad hoopis üllatuskingitust?

 

SeinastSeina.ee tootevalikust leiab mitmeid omanäolisi valikuid katsikule. Järgnevalt tutvustame Sulle mõnda neist katsikukingiideedest, mille oleme me ise emadena välja valinud. Oleme emaks kokku kuuele lapsele ning soovitused põhinevad kogemusel.

 

1. Kaisulapp ehk beebikaisukas

Beebi igapäevas on oluline turvatunne, hool ja lähedus. Kaisulapp ehk beebikaisukas on selline ese, mida beebile saab alguses panna lähedusse ning hiljem eelistab ta seda juba ise haarata ja kaisutada. Beebi kaisulapil on “emme” lõhn ja see loob ja toob turvatunde ka emmest-issist eemal viibides. Samuti on beebile see abiks maailma avastamisel.

 

Pildil: kaisulapp Lõbus Jääkaru

 

Kaisulappe, kaisujäneseid on saadaval väga erinevaid. Osadel neist on lutihoidja, osadel mitte. Meie valikust leiad armsate loomakestega kaisulappe, millest osadel on ka lutihoidja. Vali meelepärane loomake ja võid olla kindel, et sellest saab lapse lemmik, aastateks.

Tutvu kogu valikuga SIIN.

 

 

2. Beebipesa

 

Beebipesa on pehme alus beebi mugavaks ja turvaliseks hoidmiseks väljaspool tema voodit. Kasutage beebipesa võrevoodis, külla minnes või puhkusel. Beebi tunneb end seal rahulikult ja turvaliselt. Sobib ideaalselt kasutamiseks nii diivanil, põrandal, kui ka näiteks reisil või külas viibides. Kõrgemad ääred tagavad selle, et beebi ei veere või ei saa hiljem end sealt maha veeretada. Kui beebi on näiteks elutoas, siis pesas olleks kuuleb ta mõnusalt vanemate jutukõminat ning tunneb end hästi ja turvaliselt. Beebipesa ehk kookon on valmistatud 100% orgaanilisest puuvillast.

 

katsikukingitus_beebipesa

Pildil: beebipesa õrnroosa Tutvu valikuga SIIN.

 

3. Kaisukas ehk kaisuloom

Kaisuloom ehk kaisukas on alati olnud armastatud katsikukingitus. Kaisukaru on tuttav igas vanuses inimestele. Nüüd ei pea kaisukas olema ainult karu, vaid võib olla ka armas hiireke, jänes või jääkaru.

 

katsikukingitus_kaisukas_kaisuloom

Pildil: kaisukas Lõbus Jääkaru.

 

Kaisukas ehk kaisuloom loob lapsele turvatunde, pakub rõõmu ja lohutust. Mänguasja armsaid väikeseid kehasid, jalgu ja käsi saab painutada mitmesse asendisse, millest igaühel on oma ilme, lisades isikupära ja iseloomu. See aitab lapsel saada uusi kogemusi ja avastada maailma. Tutvu kogu kaisukate valikuga SIIN.

 

4. Nimetähega lamp

Sobib hästi öövalgustiks lastetuppa, kaunistuseks lapse magamistuppa. Tähega lamp on personaalne kingitus, mis sobib seisma nii lauale kui ka kapile, samuti saab seda paigaldada ka seinale.

 

katsikukingitus-nimetähega-lamp

Öövalgus loob lapsele rahuliku ja turvalise keskkonna, mis tänu ON/OFF taimerile lülitub automaatselt sisse/välja.

Lai värvivalik (10 erinevat tooni) võimaldab valida sobiva just sellele lapsukesele, kelle katsikule minnakse.

Kõik tähelambid leiad SIIT.

 

5. Sünniandmetega puidust karp

Personaalsed katsikukingitused on lapsevanematele alati kallid. Kingi beebile ja tema vanematele sünniandmetega puidust karp, millel on beebi nimi, sünnikuupäev ning muud olulised andmed. Karpi saad aastate jooksul koguda olulisi mälestusesemeid ning neid praktiliselt ja kaunilt karbis hoiustada.

 

katsikukingitus_sunniandmetega_katsikuks_katsikule_kingitusekskatsikule_puidustkarp_1

Pildil: sünniandmetega puidust karp

 

6. Vannirätik või vannilina

Beebidele meeldib vesi. Vanniskäik on vahva seiklus, peale mida on mõnus olla sooja ja naturaalse vannilina embuses. Armsad loomakestega vannilinad on lastepärased ja õrna naha vastas pehmed. Vali meelepärane loomake (palju kombineerimisvõimalusi teiste beebitoodetega).

 

katsikukingitus_vannilina_beebile

Pildil: vannilina Preili Jänes. Tutvu kogu valikuga SIIN.

 

7. Nimetähega padi

Minimalistiku disainiga nimetähega padi on taas üks personaalne ja kena kingiidee. Lihtne disain sobitub iseäranis hästi igasse lastetuppa.

 

tahega_padi_s_personaalne_padi_88

Tähega padjad leiad SIIT.

 

8. Mängukaar ja mängumatt

Lapse töö on mäng. Beebi kasvades ja arenedes mööduvad ta päevad avastades ja õppides. Mängukaar ja mängumatt pakuvad palju rõõmu ja avastamislusti.

 

katsikukingitus_mangumatt_tegevusmatt_beebile

Pisematel beebidel on sel hea ja turvaline lebada, suurematele pakub see tegevust ja põnevust. Kogu mängumattide valik ootab Sind SIIN.

 

 

9. Puidust mänguasi

Katsikukingitust valides võib mõelda ka ajas pisut ette ning kinkida beebile tore puidust mänguasi. Olgu selleks siis ladumistorn või järelveetav loomakujuline mänguasi. Mängulusti ja avastamisrõõmu pakuvad need kindlasti pikaks ajaks.

katsikukingitus_puidust_manguasi

 

 

10. Muusikaline mänguasi

Muusika mõjub beebile rahustavalt. Lihtsa disainiga kvaliteetsest materjalist mängutoos aitab beebil voodis rahulikult uinuda mängides iga kord tuttavat heli.

 

katsikukingitus_muusikaline_manguasi

 

11. Tegevusspiraal

Tegevusspiraal sobib nii voodisse, turvahälli kui ka vankrisse. Põnevad loomakesed pakuvad beebile huvi ning nende avastamine on tähtis töö.

 

katsikukingitus_tegevusspiraal_beebile

 

Loodame, et see postitus inspireeris Sind valima beebile toredat katsikukingitust. Kingitust valides pea võimalusel ka silmas seda, et materjal oleks keskkonna- ja lapsesõbralik. Eelista naturaalseid materjale ja võimalusel väldi plastikut. 

 

Meie poolt on Sulle samuti väike kingitus. Koodiga KATSIKUKS kõik lastetooted Sulle 10% soodsamad.