Valguspallid kodusisustuses

Valguspallid on kodusisustuses ülimalt põnev sisustuselement, millega saab luua õdusa ja mõnusa atmosfääri. Neid kasutatakse kodusisustuses, dekoratsioonina üritustel, palju kasutatakse villapalle pulmades ja sünnipäevadel. Erilise olemise annavad pallikesed just pimedal talvisel ajal ning jõulude ajal, sest pallikeed on kaetud puuvillase niidiga, mis hajutab valgust ning tekitab hubase valguse terves ruumis.

Pinterestist leiab põnevaid võimalusi pallide kodusisustamises kasutamiseks. Mõnusa olemise annavad valguspallid magamistoas, hea idee on pallikesed sättida peegli või riiuli külge rippuma. Kui riputamise võimalust ei ole, siis võib ka pallikesed näiteks akna peale või lae alla kinnitada. Üritustel, näiteks pulmas, saab pallid riputada lae alla või asetada laua peale.

Valgusketti pakutakse erinevates värvitoonides, samuti tuleb mõelda, kuhu need paigutatakse. Kui soovid pallikesed asetada riiulile, aknale, siis tasub osta adapteriga valguspallid, mis on veidi kallimad, kuid kindlasti mugavamad ning pistiku ots ei jää paistma. Lastetuppa võib valida värvilised pallid, mis pakuvad lapsele kindlasti palju rõõmu.

Osta e-poest: