Saage tuttavaks, uus inspireeriv lastebränd Eestis – Trixie. Saame lähemalt tuttavaks, kes või mis on Euroopast pärit Trixie?

lastekaubad_beebikaubad_tootedlastele_trix

LASTEST INSPIREERITUD

Trixie lastebränd on inspireeritud loomulikult lastest endist. Lai tootevalik on kui mänguväljak, kus piiriks on vaid Sinu ja lapse enda kujutlusvõime. Laste fantaasiamaailma ja piiramatu mõttelend on see, mis Trixie tiimi on alati inspireerinud. Vastsündinust teismeliseni avastavad nad maailma enda ümber. Trixie bränd tähistabki seda lapselikku avastamislusti, uute teadmiste kogumist ning lapselikku rõõmu. Meie eesmärgiks on ühineda lastega sel põneval looval ja inspireerival teekonnal.

 

KESKKONNASÕBRALIK JA JÄTKUSUUTLIK

Trixie usub tulevikku ja terviklikku lähenemisesse. Kogu disaini- ja tootmisprotsess on kooskõlas brändi väärtustega ning partnerid on kõigis etappides hoolikalt valitud. Disain peab silmas tänaste laste ja nende vanemate vajadusi, et tootevalik oleks ikka ja alati kooskõlas nende elustiili ja toodetele esitatatavate ootuste ja vajadustega.

Holistiline lähenemine hoiab fookuses meie planeedi. Keskkonnasõbralikud ja jätkusuutlikud valikud on olulised, et ka meie lastelastele jääks hea tulevik. Kvaliteetsed materjalid ning suunised jätkusuutlikuks kasutamiseks on see, mida Trixie soovib oma tarbijatega jagada, et toodete eluiga oleks maksimaalne. Trixie tooted on väga vastupidavad ning neid saaks jätta ka järgmistele kasutajatele ja generatsioonidele.

 

MITMEKESINE TOOTEVALIK

Trixie valikust leiad kõik vajaliku nii vastsündinule, lasteaialapsele kui ka koolilapsele. Trixie valikus on nii aksessuaarid, rõivad, sisekujunduselemendid, kõik vajalik lastetuppa või lõbusaks vanniskäiguks, mugavaks söögiajaks ning selleks, kui olete üheskoos nautimas elu ja kogemusi kodust väljaspool. Värvivalik on kõige aluseks. Tootevalikus on hoolikalt valitud värvitoonides tooted, mis on omavahel sobivad ning on suurepärane võimalus luua just Sinu moodi lapsepõlv, kus inspiratsioon ja fantaasia on piiritud.

Trixie tootevaliku leiad nüüd kodumaisest elustiilipoest SeinastSeina. Tutvu valikuga lähemalt SIIN

Et esimene tutvus Trixiega saaks mõnusa alguse, siis siin on Sulle ka sooduskood, mis annab kõigile Trixie toodetelt -10% soodustust: SAAMETUTTAVAKS.