Seinatahvel on põnev aksessuaar, millega oma kodu isikupärasemaks ja hubasemaks muuta. Seinatahvel võib on nii kriiditahvel, korktahvel, klaasist memotahvel või muust põnevast materjalist seinatahvel, kuhu kirjutada inspireerivaid sõnumeid, meeldetuletusi, kinnitata meelespidamist vajavaid toiminguid või vahvaid mälestusi.

 

Seinatahvel sobib ühtmoodi hästi nii esikusse, elutuppa, söögituppa, kööki, lastetuppa, kodukontorise, või isegi miks mitte vannituppa.

 

Pinterestist leiab kuhjaga inspiratsiooni, kuidas seinatahvel kodukujunduse elememendina oma koju tuua.  Leiab ideid nii kogu seina katvatest tahvlitest pisikeste tahvlikesteni.  Vahvad on ka kombinatsioonid seinatahvlitest, mis kombineerivad ühte tahvlisse erinevaid materjale – nt kriiditahvel ja korktahvel, kriiditahvel ja klaastahvel.  Kalender-tahvel on väga praktiline idee kodukontorisse või töötuppa. Klaasist memotahvel passib jällegi hästi näiteks modernsemasse ja minimalistlikuma joonega interjööri.

 

DIY nipp!

Tore DIY idee on näiteks veinikorkidest tehtud korktahvel. Värvi mõni korkidest veel meelepärast värvi ning isikupärane akessuaar koju ongi valmis! 🙂

 

seinatahvel_kriiditahvel_korktahvel seinatahvel_kriiditahvel_korktahvel_0 seinatahvel_kriiditahvel_korktahvel_2 seinatahvel_kriiditahvel_korktahvel_8

seinatahvel_kriiditahvel_korktahvel_4

seinatahvel_kriiditahvel_korktahvel_11

seinatahvel_kriiditahvel_korktahvel_12

seinatahvel_kriiditahvel_korktahvel_9

seinatahvel_kriiditahvel_korktahvel_16

TOOTESOOVITUSED