Mida kinkida õpetajale? See küsimus on vist küll tuttav igale lasteaia- või koolilapse vanematele. Teema, mis tõstatub regulaarselt mitu korda aastas – õpetajate päeva paiku, õpetaja sünnipäevakingitust valides, jõulude paiku ja õppeaasta lõpus. Selles postituses oleme pannud teie jaoks kokku kingispikri, mida sel aastal õpetajale kinkida. Kingispikker sisaldab soovitusi, mis on universaalsed – nii on soovituses toodud valikud sobiv kingitus lasteaiaõpetajale, kingitus klassijuhatajale või kingitus õpetajale.

 

Kingitust valides kutsume üles pidama silmas lisaks emotsionaalsele väärtusele ka kingituse praktilisust.

Usume, et parim kink on kombinatsioon südamlikust emotsioonist ja praktilisest väärtusest.

poekott_sonumiga_sa-oled-imeline-must
PAINDLIK KINGITUS

Üks väga levinud kingitus õpetajale on kinkekaart – kingituseks valitakse nii raamatupoe, teatripiletite, kaubamajade, ehtekaupluste kui muid kinkekaarte. Kinkekaardi idee on alati tore mõte, mida kinkida õpetajale, kuna nii jääb kingisaajale võimalus valida just endale meelepärane kingitus.

Küll aga võib kinkekaardi pakendada lihtsa ümbriku asemel näiteks sõnumiga (kosmeetika)kotti, millel on head soovid ja mis jääb peale kinkekaardi kasutamist alles ka edaspidiseks. Armsas pakendis kinkekaart on südamlik ja personaalne kingitus õpetajale.

Kotikese võib täita ka heade soovidega – iga laps kirjutab õpetajale tänusõnad või hea soovi.

Soovitame õpetajale kingiks järgmisi valikuid: hea sõnumiga kosmeetikakott Väikesed asjad või Sa oled imeline.

 

SÜDAMLIK KINGITUS ÕPETAJALE

Õpetaja töö on raske ja tänuväärne. Igapäevaselt on nad meie lastele andnud edasi oskusi ja teadmisi edasiseks eluks. Hea sõnumiga padi Unista, avasta on südamlik kingitus, mida kinkida õpetajale, kuna selle sõnum võtab justkui kokku kõik selle, mida õpetaja läbi aasta(te) lastele on edasi andnud. Kõik need head mõtted ja soovid sobivad õpetajale endale, meenutamaks iga päev tema tähtsat tööd ja inspiratsiooni, mida ta lastele ja noortele jagab.

sonumigapadi_diivanipadi_unista_armasta_must

Hea sõnumiga padi “Õnne retsept” on universaalne kingiidee, kuna õnne on meil kõigil elus vaja.

Lisa padjale juurde kaunis käsitöökaart ning hooajaline lillekimp ja südamlik kingitus ongi valmis.

 

MAGUS KINGITUS ÕPETAJALE

Õpetajat võib alati üllatada mõne magusa kingitusega. Käsitöökommid, makroonid, tassikoogid, põnevad küpsetised või miks mitte ka küpsetussegu kaunis purgis, millest õpetaja saab ise endale kodus maitsva üllatuse valmistada. Poodide valikust leiab mitmeid võimalusi magusa üllatuse valimiseks või võib kaaluda ka magusa üllatuse isetegemist. Personaalseks saate muuta magusa üllatuse ka nii, et valite piparkoogid, kommid, küpsised vms, millele on võimalik tellida peale ka laste nimed või tänusõnad. Magusa üllatuse juurde sobib hästi ka hea sõnumiga põll, mida saab õpetaja kanda nii kokates, küpsetades, aiatöid tehes või ka lapsi loovtegevustes juhendades.

 

PERSONAALNE KINGITUS ÕPETAJALE

Milline on õpetaja lemmikvärv? Kas oled märganud, millist värvi rõivaid või ehteid õpetaja eelistab? Kas õpetaja armastab kanda erinevaid aksessuaare? Sellisel juhul on hea idee, mida kinkida õpetajale 100% linane rõngassall. Salli värvivalikust leiab kuus universaalset tooni, vali just selline toon, mis võiks sinu õpetajale meelepärane olla. Sall on personaalne ja kaunis kingitus, millel on ka praktiline väärtus, sest seda saab õpetaja igapäevaselt kanda.

jõulukingitus_jõulukink_kingiidee_jõuludeks

Linane sall on loodud ja toodetud Eestis ning pakendatud kaunisse kinkepakendisse, mis on juba valmis kinkimiseks. Lisa juurde personaalse sõnumiga kaart, et tänade õpetajat tehtud töö ja panuse eest. Linastest sallidest ja nende omadustest saab pikemalt lugeda SIIT.

jõulukingitus_jõulukink_kingiidee_jõuludeks

Fotol: 100% Eestis toodetud Sunday linased sallid

 

Salli värvivalikust leiab erinevaid universaalseid toone, vali just selline toon, mis võiks kingisaajale meelepärane olla. Äsja on värvivalik täienenud nii paljude erinevate värvidega, kindlasti leiab sealt ka Sinu õpetajale meelepärase tooni.

 

Linaste sallide headest omadustest saad lugeda SIIN.

 

PRAKTILINE KINGITUS ÕPETAJALE

Õpetajale kingitust valides tasub mõelda ka sellele, et kas kingitus jääb vaid kingituseks, või on sel ka praktiline väärtus? Kas õpetaja võiks seda kingitust kasutada või jääb kingitus sümboolselt kapi alumisele riiulile kurvalt seisma? 100% puuvillased rätikud ja pleedid on multifunktsionaalsed tekstiilitooted, mis on nii ilusad kui ka praktilised. Tulenevalt erinevatest kasutusvõimalustest võite olla üsna kindel, et Sunday rätikud ja pleedid leiavad õpetaja poolt kasutust ning on hea idee mida kinkida õpetajale. Sunday rätikutest, nende erinevatest kasutamisvõimalustest ja omadustest saab lähemalt lugeda SIIT.

 

jõulukingitus_jõulukink_kingiidee_jõuludeks

TERVISLIK KINGITUS ÕPETAJALE

Kui oled märganud, et õpetaja hindab tervislikke eluviise, liikumist ja/või tervislikku toitu, siis kingi õpetajale hoopis kast mandariine või kodumaised õunu.

poekott_sonumiga_sa-oled-imeline-must

Selle kingituse juurde sobib hästi ka hea sõnumiga poekott, mis pärast hea parema tarbimist jääb õpetajale alles ja iga kord supermarketisse või turule minnes leiab tõenäoliselt ka kasutust. Eriti hästi sobivad õpetajale kingituseks poekott Sa oled imeline või poekott Unista-avasta.

poekott_sonumiga_sa-oled-imeline-must

SOE JA MEELEOLU LOOV KINGITUS ÕPETAJALE

Kingi õpetajale hubast ja sooja olemist. Seda saad hõlpsasti teha kinkides õpetajale kas käsitööküünla või valides hea sõnumiga küünla. Lisa küünla juurde ka küünlaleegi kustutaja ja kaunis kinkekomplekt ongi valmis. Hea mõte on lisada ka pakk imelist teed, et õpetaja saaks küünlavalgel saaks selle soojust ja aroomi nautida.

sonumiga-kuunal-sonumiga-kuunlad_onne_retseptküünlaleegi-kustutaja-sarav_kuldne

Pildil: küünal Õnne retsept (saadaval lai valik erineva sõnumiga küünlaid) ning küünlaleegi kustutaja (särav kuldne).

 

 

Kingituse aitab personaalseks muuta kindlasti südamlik kaart, kuhu on lisatud õpilaste nimed, tänusõnad ja head soovid tehtud töö ja toe eest.

Samuti tasub mõelda ka kingituse pakendile.

Loodame, et saime teid inspireerida õpetajale sobiva kingituse leidmisel!

Meie poolt Sulle koodiga ÕPETAJA kõik sõnumiga tooted ning küünlad -10% soodsamad.