Jõulud on peagi käes, ole jõulukingitusi valides nutikas! Valmistu jõuludeks rahulikult ja rõõmuga. Mõtle läbi kingisaajate soovid ja vajadused, soeta kingitused tasa ja targu. Nii väldid pühadeelset saginat ostukeskustes ja tarbetut stressi. Samuti vali kingitused väiketootjate valikust, eelista võimalusel kodumaist.

Kinke valides ja tehes pea silmas kindlasti ka kingi tegemise emotsionaalset väärtust – kingisaaja rõõm ja positiivne emotsioon on suurim väärtus, mida jõuludeks kinkida.

Oleme koostanud kingispikri, kus tutvustame 15 klientide lemmikvalikut jõuludeks.

Jõulukingitused, mis on armsad, omanäolised, positiivseid emotsioone loovad, kuid samas ka praktilise väärtusega vahvad kodumaised tooted.

Südamega kingitused, mis loovad positiivseid emotsioone, on parimad jõulukingitused, selles võid kindel olla!

 

SÕNUMIGA PADJAPÜÜRIDE KOMPLEKT

Sõnumiga padjapüüridega komplekt on tõeliselt personaalne ja soe kingitus. Valikust leiab erinevate sõnumitega komplekte, mis sobivad kingituseks väga erinevatele kingisaajatele. Padjapüüride komplekt on valmistatud 100% puuvillasest kangast, sõnumid on padjapüüridele kantud kvaliteetses siiditrükis. Romantika on palsam iga naise (ja tegelikult ka mehe) hingele ning sõnumiga padjapüürid on armas romantiline ning südamlik kingitus, mis loob positiivseid emotsioone nii õhtul magama minnes kui ka hommikul helgete sõnade keskel ärgates.

jõulukingitus_jouluking_kingiideed_jõuludeks

Vasakul: padjapüüride komplekt “Suhe”

Paremal: padjapüüride komplekt “Armastus elab siin”

Padjapüüride komplekt Unista

PERSONALISEERITUD JÕULUEHTED

Läbi aastate on meie klientide lemmiktooteks ja soositud kingivalikuks personaliseeritud jõuluehete komplektid.

Valikust leiab kaks erineva kujuga komplekti. Jõuluehted on valmistatud kvaliteetsest kasevineerist ning iga komplekt valmib väiketootmises hoolikate meistrite töökates kätes. Personaliseeritud nimelisi jõuluehteid soovitame pereliikmetele, sugulastele, sõpruskondadele, samuti ka erinevatele kollektiividele lasteasutuses või äriettevõttes. Nimeline jõuluehe annab kingisaajale sooja tunde, et kinki valides oled mõelnud just temale, mitte haaranud kiirustades kaubanduskeskuse lettidelt miskit kiirelt kaasa.

joulukingitus_joulukink_kingiideejõuludeks_1

SÕNUMIGA PÕLL

Lõbusad hetked loovad mälestusi. Kui tead, et naisterahvas armastab nautida head veini või vahuveini, siis on mõnus kingikombo lemmikvein ja humoorika sõnumiga põllest. Vein on mõeldud tarbimiseks, kuid põll ja selle sõnum jäävad lõbusat sündmust pikemalt meenutama. 

Südamliku sõnumiga universaalne jõulukingitus on hea sõnumiga põll “Õnne retsept” – suurepärane kingiidee kokandushuvilisele kingisaajale.

Meesterahvastele on vaieldamatult kõige populaarsem kingitus humoorika sõnumiga põll “Raske on olla ilus mees”. Lisa juurde näiteks kaunilt pakendatud valik kodumaist käsitööõlut või pista põlle taskusse teemakohane kinkekaart. Vahvaid kinkepakendis tooteid meestele leiad SIIT.

UUS! Ema-naine-boss põll /Isa -mees-boss põll

PUIDUST JÕULUEHETE KOMPLEKT

Naturaalsus on oluline märksõna, millest tasub ka jõuluajal juhinduda. Kasevineerist jõuluehete komplektid on valminud hoolikate meistrite käe all väiketootmises, igas tootes on tunda neid valmistanud meistrite töölusti ja käte soojust. Valikust leiad erineva disainiga komplekte, mis sobivad kinkimiseks nii pereliikmetele, sõbradele kui ka ärikingitustena. Lisa juurde ka näiteks meelepärased jõuluküpsetised nagu jõulukeeks või piparkoogid, ja üks armas soe jõulukingitus ongi valminud!

jõulukingitus_jõulukink_kingiideejõuludeks

SÕNUMIGA KÖÖGIRÄTIK

Sõnumiga köögirätik on praktiline jõulukingitus, millele lisab lisaväärtust südamlik või humoorikas sõnum. Valikust leiab nii humoorika sõnumiga köögirätikuid, kuid ka universaalsema ja südamliku sõnumiga variante.

Sõnumiga köögirätiku juurde passib hästi ka lisada pakike piparkoogitaigna, valmis piparkookidega või mõnusate koogikestega.

Tutvu köögirätikute valikuga SIIN.

 

SÕNUMIGA POEKOTT

Öeldakse, et õnne ei saa osta, küll aga saab osta raamatuid. Raamat on klassikaline kingiidee, mille valimisel on võimalused väga laialdased. Kokandushuvilisele sobib kokaraamat, ilukirjandust hindavale lugejale hea romaan, reisida armastavale kingisaajale reisipäevik, krimikirjandusest lummatule põnev kriminull. Kui tead, et kingisaaja armastab mõnd ajakirja, kingi talle ajakirja tellimus või pane kotti hoopis lemmikajakirja viimane number.

 

jõulukingitus_jõulukink_kingiidee_jõuludeks

Fotol: poekott Unista-armasta must

Kuid pane seekord raamat seekord paberkoti asemel hoopis hea sõnumiga riidekotti, mida saab kingisaaja tulevikus edasi kasutada poes ja turul käies, raamatukokku või randa minnes. Kotil olev sõnum kestab ka siis, kui kingiks saadud raamat on läbi loetud. Hea sõnumiga riidekotid on saadaval kahes värvitoonis, valikust leiab erinevaid sõnumeid. Tutvu valikuga lähemalt SIIN.

 

SÕNUMIGA KOSMEETIKAKOTT

Sõnumiga kosmeetikakotil on head soovid, valikust leiad erinevad sõnumid. Sa oled imeline on sobiv valik igas vanuses kingisaajale, Õnn peitub väikestes asjades on lihtsa, ent kõneka sõnumiga valik, Ilusad tüdrukud on vahva ja vallatu kingitus.

Võid pista (kosmeetika)kotti lisaks kingisaaja lemmikkomme või shokolaadi, lisada sinna meelepärase kinkekaardi, kinkekaardi või kauni ehte. Armas sõnumiga kosmeetikakott on südamlik ja personaalne jõulukingitus igale naisterahvale.

HEA SÕNUMIGA PADI

Häid soove ei ole kunagi liiga palju. Südamlik ja häid emotsioone loovad kingitused on hea sõnumiga padjad. Vali sobiv sõnum laia valiku sõnumite hulgast, mille hulgast leiab nii personaalsema sõnumi kui ka universaalsema sõnumiga valikuid. Samuti on armas kombo kombinatsioon hea sõnumiga padjast ja pehmest puuvillasest Sunday pleedist, tõeline heaolu pakett talvisteks õhtuteks.

sonumigapadi_diivanipadi_unista_armasta_must

Kogu patjade ja sõnumivalikuga saad tutvuda SIIN.

 

VAATA VALIKUT E-POEST.

Kingituse aitab personaalseks muuta kindlasti südamlik kaart heade soovidega. Samuti tasub mõelda ka kingituse pakendile.

Loodame, et saime Teid inspireerida jõulukingivalikul!