Jõulud on peagi käes, ole jõulukingitusi valides nutikas! Valmistu jõuludeks rahulikult ja rõõmuga. Mõtle läbi kingisaajate soovid ja vajadused, soeta kingitused tasa ja targu. Nii väldid pühadeelset saginat ostukeskustes ja tarbetut stressi. Samuti vali kingitused väiketootjate valikust, eelista võimalusel kodumaist.

Kinke valides ja tehes pea silmas kindlasti ka kingi tegemise emotsionaalset väärtust – kingisaaja rõõm ja positiivne emotsioon on suurim väärtus, mida jõuludeks kinkida.

Oleme koostanud kingispikri, kus tutvustame 15 klientide lemmikvalikut jõuludeks.

Jõulukingitused, mis on armsad, omanäolised, positiivseid emotsioone loovad, kuid samas ka praktilise väärtusega vahvad kodumaised tooted.

Südamega kingitused, mis loovad positiivseid emotsioone, on parimad jõulukingitused, selles võid kindel olla!

1. Sõnumiga padjapüüride komplekt

Sõnumiga padjapüüridega komplekt on tõeliselt personaalne ja soe kingitus. Valikust leiab erinevate sõnumitega komplekte, mis sobivad kingituseks väga erinevatele kingisaajatele. Padjapüüride komplekt on valmistatud 100% puuvillasest kangast, sõnumid on padjapüüridele kantud kvaliteetses siiditrükis. Romantika on palsam iga naise (ja tegelikult ka mehe) hingele ning sõnumiga padjapüürid on armas romantiline ning südamlik kingitus, mis loob positiivseid emotsioone nii õhtul magama minnes kui ka hommikul helgete sõnade keskel ärgates.

jõulukingitus_jouluking_kingiideed_jõuludeks

Vasakul: padjapüüride komplekt “Suhe”

Paremal: padjapüüride komplekt “Armastus elab siin”

2. Personaliseeritud jõuluehted

Läbi aastate on meie klientide lemmiktooteks ja soositud kingivalikuks personaliseeritud jõuluehete komplektid.

Valikust leiab kaks erineva kujuga komplekti. Jõuluehted on valmistatud kvaliteetsest kasevineerist ning iga komplekt valmib väiketootmises hoolikate meistrite töökates kätes. Personaliseeritud nimelisi jõuluehteid soovitame pereliikmetele, sugulastele, sõpruskondadele, samuti ka erinevatele kollektiividele lasteasutuses või äriettevõttes. Nimeline jõuluehe annab kingisaajale sooja tunde, et kinki valides oled mõelnud just temale, mitte haaranud kiirustades kaubanduskeskuse lettidelt miskit kiirelt kaasa.

joulukingitus_joulukink_kingiideejõuludeks_1

3. Sõnumiga põll

Lõbusad hetked loovad mälestusi. Kui tead, et naisterahvas armastab nautida head veini või vahuveini, siis on mõnus kingikombo lemmikvein ja humoorika sõnumiga põllest. Vein on mõeldud tarbimiseks, kuid põll ja selle sõnum jäävad lõbusat sündmust pikemalt meenutama. 

Südamliku sõnumiga universaalne jõulukingitus on hea sõnumiga põll “Õnne retsept” – suurepärane kingiidee kokandushuvilisele kingisaajale.

Meesterahvastele on vaieldamatult kõige populaarsem kingitus humoorika sõnumiga põll “Raske on olla ilus mees”. Lisa juurde näiteks kaunilt pakendatud valik kodumaist käsitööõlut või pista põlle taskusse teemakohane kinkekaart.

4. Puidust jõuluehete komplekt

Naturaalsus on oluline märksõna, millest tasub ka jõuluajal juhinduda. Kasevineerist jõuluehete komplektid on valminud hoolikate meistrite käe all väiketootmises, igas tootes on tunda neid valmistanud meistrite töölusti ja käte soojust. Valikust leiad erineva disainiga komplekte, mis sobivad kinkimiseks nii pereliikmetele, sõbradele kui ka ärikingitustena. Lisa juurde ka näiteks meelepärased jõuluküpsetised nagu jõulukeeks või piparkoogid, ja üks armas soe jõulukingitus ongi valminud!

jõulukingitus_jõulukink_kingiideejõuludeks

5. Sõnumiga köögirätik

Sõnumiga köögirätik on praktiline jõulukingitus, millele lisab lisaväärtust südamlik või humoorikas sõnum. Valikust leiab nii humoorika sõnumiga köögirätikuid, kuid ka universaalsema ja südamliku sõnumiga variante.

Sõnumiga köögirätiku juurde passib hästi ka lisada pakike piparkoogitaigna, valmis piparkookidega või mõnusate koogikestega.

Tutvu köögirätikute valikuga SIIN.

6. Puuvillane pleed

100% puuvillane pleed on kaunis aksessuaar, mis kaunistab iga kodu ja ruumi. Pleed on ajatu kingitus ja sobib igas vanuses kingisaajale. Puuvillase pleedi kasutusvaldkond on lai, rohkem inspiratsiooni ja ideid pleedide kasutamiseks leiad varasemast blogipostitusest SIIN.

jõulukingitus_jõulukink_kingiidee_jõuludeks

Rätikule ja pleedile võid alati lisada juurde keha- ja juuksehooldustooteid, või näiteks päevapileti spaaprotseduuridele või hoolitsusele ilusalongis. Mõnusa jõulukingituse kombo

saad lisades juurde komplekti kodumaiseid (lõhna)küünlaid või mõnusa ruumiparfüümi.jõulukingitus_jõulukink_kingiidee_jõuludeks

7. Kosmeetikakott

Ilutooted ja ilusad asjad on naistele südamelähedased jõulukingitused. Kauni mustriga silmapaistev kosmeetikakott on ekslusiivne kingiidee jõuludeks. Lisa kotti kingisaaja lemmiktoode, kinkekaart

Meie e-poest leiab põnevate mustritega keskkonnasõbraliku trükiga Hispaania eksklusiivbrändi WOUF akessuaare. Kotid on saadaval erinevas mõõdus, trendika ja omanäolise valikuga saad lähemalt tutvuda SIIN.

jõulukingitus_jõulukink_kingiidee_jõuludeks

8. Linane sall

Milline on sinu kallima, ema, õe, kolleegi, sõbranna, sugulase või tuttava lemmikvärv? Kas oled märganud, millist värvi rõivaid või aksessuaare ta eelistab? Hea kingiidee naistele, kes hindavad Eesti loomingut ja toodangut on 100% linane rõngassall, mis on loodud ja toodetud siinsamas koduses Eestis.

jõulukingitus_jõulukink_kingiidee_jõuludeks

Fotol: Sunday Linen linane rõngassall mündiroheline, poekott Sa oled imeline.

Salli värvivalikust leiab erinevad värvivalikud, vali just selline toon, mis võiks kingisaajale meelepärane olla. Äsja lisandusid valikusse klassikalistele ja pastelsetele toonidele lisaks sügistalvise hooaja lemmikutoonid – veinipunane, oliiviroheline ja sügav tumesinine. Sallide loomise loo leiad SIIN ja linaste sallide headest omadustest saad lugeda SIIN.

 

jõulukingitus_jõulukink_kingiidee_jõuludeks

 

9. Sõnumiga poekott

Öeldakse, et õnne ei saa osta, küll aga saab osta raamatuid. Raamat on klassikaline kingiidee, mille valimisel on võimalused väga laialdased. Kokandushuvilisele sobib kokaraamat, ilukirjandust hindavale lugejale hea romaan, reisida armastavale kingisaajale reisipäevik, krimikirjandusest lummatule põnev kriminull. Kui tead, et kingisaaja armastab mõnd ajakirja, kingi talle ajakirja tellimus või pane kotti hoopis lemmikajakirja viimane number.

 

jõulukingitus_jõulukink_kingiidee_jõuludeks

Fotol: poekott Unista-armasta must

Kuid pane seekord raamat seekord paberkoti asemel hoopis hea sõnumiga riidekotti, mida saab kingisaaja tulevikus edasi kasutada poes ja turul käies, raamatukokku või randa minnes. Kotil olev sõnum kestab ka siis, kui kingiks saadud raamat on läbi loetud. Hea sõnumiga riidekotid on saadaval kahes värvitoonis, valikust leiab erinevaid sõnumeid. Tutvu valikuga lähemalt SIIN.

10. Sõnumiga kosmeetikakott

Sõnumiga kosmeetikakotil on head soovid, valikust leiad erinevad sõnumid. Sa oled imeline on sobiv valik igas vanuses kingisaajale, Õnn peitub väikestes asjades on lihtsa, ent kõneka sõnumiga valik, Ilusad tüdrukud on vahva ja vallatu kingitus.

Võid pista (kosmeetika)kotti lisaks kingisaaja lemmikkomme või shokolaadi, lisada sinna meelepärase kinkekaardi, kinkekaardi või kauni ehte. Armas sõnumiga kosmeetikakott on südamlik ja personaalne jõulukingitus igale naisterahvale.

jõulukingitus_jõulukink_kingiidee_jõuludeks

11. SÕNUMIGA LAUAMATT

Hea sõnumiga lauamatt on tulvil positiivseid emotsioone. Õnne retsept on universaalne ja positiivne sõnum, mis sobib igale kingisaajale, olenemata vanusest ja soost. Sõnumiga lauamatte on valminud vaid piiratud koguses, mistõttu võid olla kindel, et tegemist on ekslusiivse ja unikaalse kingitusega.

jõulukingitus_jõulukink_kingiideejõuludeks

“Meie köögi reeglid” on humoorika sõnumiga lauamatt, üks meie klientide vaieldamatutest lemmiksõnumitest. Lisa juurde meelepärane kokaraamat, gurmeetooteid, maitseaineid, purk mett või muud meelepärast. Lõbusad emotsioonid on selle kingitusega garanteeritud!

jõulukingitus_jõulukink_kingiideejõuludeks

 

12. MULTIFUNKTSIONAALNE PUUVILLANE RÄTIK

100% puuvillane rätik on universaalne kingiidee. Laialdaste kasutusvõimalustega kodumaise elustiilibrändi Sunday rätik on sobilik kingitus hoolimata east ja soost. Vahva kingiidee kogu perele on valik erinevaid Sunday rätikuid – igale pereliikmele sobivat värvitooni neutraalsematest värvilisteni – tutvu värvivalikuga lähemalt SIIN.

jõulukingitus_jõulukink_kingiideejõuludeks

Puuvillastest rätikutest, nende kasutusviisidest ja headest omadustest saad pikemalt lugeda sellest blogipostitusest SIIN.

 

jõulukingitus_jõulukink_kingiideejõuludeks

 

13. PERSONAALNE MÄRKMIK

Märkmik “Olen iseenda BOSS” on ideaalne, et kirjutada üles kõik oluline – tööülesanded, tähtpäevad, poenimekirjad, muud nimekirjad ja kõik suurepärased ideed.

jõulukingitus_jõulukink_kingiideejõuludeks

Märkmikus on ruumi 12 kuu jaoks, ilma kuupäeva ja aastata, saab ise märkida. Täitmist saad alustada igal ajal, sõltumata aastast, kuust ja aastaajast. Kalendermärkmikus on 162 kahepoolset lehekülge.

Valikus erinevad värvid.

jõulukingitus_jõulukink_kingiideejõuludeks

 

14. HEA SÕNUMIGA PADI

Häid soove ei ole kunagi liiga palju. Südamlik ja häid emotsioone loovad kingitused on hea sõnumiga padjad. Vali sobiv sõnum laia valiku sõnumite hulgast, mille hulgast leiab nii personaalsema sõnumi kui ka universaalsema sõnumiga valikuid. Samuti on armas kombo kombinatsioon hea sõnumiga padjast ja pehmest puuvillasest Sunday pleedist, tõeline heaolu pakett talvisteks õhtuteks.

sonumigapadi_diivanipadi_unista_armasta_must

Kogu patjade ja sõnumivalikuga saad tutvuda SIIN.

15. KINKEKOMPLEKT

Oleme koostanud valiku erinevaid kinkekomplekte, et kinkimine oleks lihtne, mugav ja loomulikult ka soodsam. Komplektist leiate armastatud tooted erinevale maitsele. Lisa juurde südamliku sõnumiga kaart ja naudi kinkimise rõõmu!

VAATA VALIKUT E-POEST.

Kingituse aitab personaalseks muuta kindlasti südamlik kaart, kuhu on lisatud õpilaste nimed, tänusõnad ja head soovid tehtud töö eest. Samuti tasub mõelda ka kingituse pakendile.

Loodame, et saime teid inspireerida jõulukingivalikul!