Kingiideed naistele? See küsimus on korraga nii lihtne kui keeruline. 

Oleme pannud kokku kingispikri, millest leiad 10 kingiideed naistele – kallimale, sõbrannale, kolleegile, sugulasele või muidu armsale inimesele. Kingispikker on hea abimees ka naistepäevakingituse valikul!

Usume, et parim kink on kombinatsioon südamlikust emotsioonist ja praktilisest väärtusest.

Kingispikker jagab soovitusi, mis on universaalsed – need kingitused on sobivad igas eas naisele.

 

emadepaevakingitus_midakinkidaemadepaevaks_emadepaev_5

PAINDLIK KINGITUS

Tänapäeval on väga levinud kingiidee naistele kinkekaart – kingituseks valitakse nii kaubamajade, raamatupoe, teatri, kino, kontserdi, ehtekaupluse või muid kinkekaarte. Toetame igati kinkekaardi kingimist, kuna nii jääb kingisaajale võimalus valida just endale enim rõõmu toov kingitus.

 

Küll aga võib kinkekaardi pakendada lihtsa ümbriku asemel näiteks sõnumiga (kosmeetika)kotti, millel on head soovid ja mis jääb peale kinkekaardi kasutamist alles ka edaspidiseks. Armsas pakendis kinkekaart on südamlik ja personaalne kingitus igale naisterahvale.

 

Kingiidee naistele: hea sõnumiga kosmeetikakott Väikesed asjad või Ilusad tüdrukud.

 

SÜDAMLIK KINGITUS 

Head sõnad on palsam iga naise hingele. Paku neile seda rõõmu ja kingi neile häid sõnumeid,

mis pakuvad nii silmailu kui ka hingetoitu vaimule.

 

kingiidee_naisele_naistepaevakingitus_kingitusnaistepaevaks

Hea sõnumiga padi “Õnne retsept” on samuti universaalne kingiidee, kuna õnne on meil kõigil elus vaja.

 

Kingiideed naistele võiksid näiteks olla hea sõnumiga padi Unista, avasta.

See sõnum on soe, inspireeriv ja armas ning sobiv kingitus praktiliselt iga sündmuse puhul.

Padi “Suhe” on romantiline valik!

 

Hea sõnumiga padi "Õnne retsept" on samuti universaalne kingiidee, kuna õnne on meil kõigil elus vaja.

 

Humoorikas kingitus on hea sõnumiga padi “Ilusad tüdrukud” – eriti armastavad seda kingitust just nooremad naised. Sageli valitakse see sõnum kingituseks kallimale, tütrele või sõbrannale.

Lisa padjale juurde kaunis käsitöökaart ning lillekimp, ja südamlik kingitus ongi valmis.

Kogu patjade ja padjakatete valiku leiad SIIT.


MAGUS KINGITUS 

Üllata naisi magusaga! Poodide ja kohvikute valikust leiab mitmeid võimalusi magusa üllatuse valimiseks. Käsitöökommid, makroonid, tassikoogid, põnevad küpsetised, sinu valik. Miks mitte teha kingitus ka hoopis ise ja kinkida kaunis purgis kihiline küpsetussegu koos valmistamisjuhisega, millest saab kingisaaja ise endale kodus maitsva üllatuse valmistada. Magusa üllatuse juurde sobib hästi ka hea sõnumiga põll, mida saab kanda nii kokates, küpsetades, koristades, aias toimetades ja ka mõnedel ametikohtadel isegi tööl.

kingiideed_naistele_kingitusnaisele_kingiideesõbrannale

MEELEOLUKAS KINGITUS

Lõbusad hetked loovad mälestusi. Kui tead, et naisterahvas armastab nautida head veini või vahuveini, siis on mõnus kingikombo lemmikvein ja humoorika sõnumiga põllest. Vein on mõeldud tarbimiseks, kuid põll ja selle sõnum jäävad lõbusat sündmust pikemalt meenutama. Lähedasemale ja/või hea huumoorisoonega naisterahvale sobib kingituseks ka humoorika sõnumiga põll “Kõhulihased algavad köögist”.

 

kingiidee_naistele_kingitusnaisele_puuvillanepõll

Humoorikas kingitus on ka sõnumiga köögikäterätik. Lisa juurde näiteks meelepärased suupisted, puuviljad, küpsetised, köögitarvikud ning sul on olemas personaalne ja omanäoline kingitus.

kingiideed_naistele_kingiideenaisele_kingiideesobrannale_koogiratik


PERSONAALNE KINGITUS 

Milline on sinu kallima, ema, õe, kolleegi, sõbranna, sugulase või tuttava lemmikvärv? Kas oled märganud, millist värvi rõivaid või aksessuaare ta eelistab? Hea kingiidee naistele, kes hindavad Eesti loomingut ja toodangut on 100% linane rõngassall, mis on loodud ja toodetud siinsamas koduses Eestis.

 

kingiideed_naistele_kingiideenaisele_kingiideesobrannale

Fotol: Sunday Linen linane rõngassall mündiroheline, poekott Sa oled imeline.

 

Salli värvivalikust leiab kuus universaalset tooni, vali just selline toon, mis võiks kingisaajale meelepärane olla. Värvivalik leiab sügis-talviseks hooajaks peatselt ka täiendust.

 

kingiideed_naistele_kingiideenaisele_kingiideesobrannale

Sall on personaalne ja kaunis kingitus, millel on ka praktiline väärtus, sest seda saab igapäevaselt kanda.Linastest sallidest ja nende omadustest saab pikemalt lugeda SIIT.


PRAKTILINE KINGITUS 

Kingiidee naistele võib olla ka praktiline. Kingitust valides tasub mõelda ka sellele, et kas kingitus jääb vaid kingituseks, või on sel ka praktiline väärtus? Kas jääb kingitus sümboolselt kapi alumisele riiulile kurvalt seisma?

 

100% puuvillased rätikud ja pleedid on multifunktsionaalsed tekstiilitooted, mis on nii ilusad kui ka praktilised. Tulenevalt erinevatest kasutusvõimalustest võite olla üsna kindel, et Sunday rätikud ja pleedid leiavad kingissaaja poolt kasutust ning on hea kingiidee naistele. Sunday rätikutest, nende erinevatest kasutamisvõimalustest ja omadustest saab lähemalt lugeda SIIT.

 

kingiideed_naistele_kingiideenaisele_kingiideesobrannale_4

Foto: Moshi (pildil on Moshi naturaalsed nahahooldustooted), pildil Sunday Paris pink pleed

 

Rätikule ja pleedile võid alati lisada juurde keha- ja juuksehooldustooteid, või näiteks päevapileti spaaprotseduuridele või hoolitsusele ilusalongis. Rätikud ja pleedid on soovi korral juba pakendatud kinkepakendisse, kuid anna sellest soovist tellimust esitades kindlasti meile teada.

 

ROMANTILINE KINGITUS

Naised ja romantika on lahutamatud. Kui otsid kingiideed naisele, kelle elus on romantikal, armastusel ja hoolimisel oluline koht, siis on südamlik valik hea sõnumiga padjapüüride komplekt. Magamistuba on romantikale ja armastusele kahtlemata õige koht.

kingiidee_naisele_naistepaevakingitus_kingitusnaistepaevaks

 

Näiteks sõnumiga padjapüüride komplekti “Suhe”. (BESTSELLER!)

 

Nii nagu kokku käivad naised ja romantika, käivad kokku ka romantika ja küünlad. Sügis-talviseks hubaseks olemiseks sobib ideaalselt kombo soojast 100% naturaalsest puuvillasest pleedist ja (lõhna)küünaldest. Eesti tootjate valikust leiab palju ilusa disaini, hea lõhna ja keskkonnasõbraliku koostisega küünlaid. Pleedide kasutamisest kodus saad lugeda pikemalt meie varasemast blogipostitusest.

 

kingiideed_naistele_kingiideenaisele_kingiideesobrannale_pleed

Foto vasakul: aitäh, VOH. Pildil Sunday Paris black puuvillane pleed.

 

ILUS KINGITUS

Ilutooted ja ilusad asjad on naistele südamelähedased.  Hea kingiidee naistele on meelepärane dekoratiivkosmeetika, parfüüm või ehted.

 

Miks mitte kinkida armsale naisterahvale nende kaasaskandmiseks ka stiilne kosmeetikakott?

Meie e-poest leiab põnevate mustritega keskkonnasõbraliku trükiga Hispaania eksklusiivbrändi WOUF akessuaare.

Kotid on saadaval erinevas mõõdus, trendika ja omanäolise valikuga saad lähemalt tutvuda SIIN.

 

kingiideed_naistele_kingiideenaisele_kingiideesobrannale_kosmeetikakott

 

TARK KINGITUS

Öeldakse, et õnne ei saa osta, küll aga saab osta raamatuid. Raamat on klassikaline kingiidee naistele, mille valimisel on võimalused väga laialdased. Kokandushuvilisele naisele sobib kokaraamat, ilukirjandust hindavale lugejale hea romaan, reisida armastavale sõbrannale reisipäevik, krimikirjandusest lummatule põnev kriminull. Kui tead, et naine armastab mõnd ajakirja, kingi talle ajakirja tellimus või pane kotti hoopis lemmikajakirja viimane number.

 

Pane raamat seekord paberkoti asemel hoopis hea sõnumiga riidekotti, mida saab kingisaaja tulevikus edasi kasutada poes ja turul käies, raamatukokku või randa minnes. Kotil olev sõnum kestab ka siis, kui kingiks saadud raamat on läbi loetud. Hea sõnumiga riidekotid on saadaval kahes värvitoonis, valikust leiab erinevaid sõnumeid. Tutvu valikuga lähemalt SIIN.

 

kingiideed_naistele_kingiideenaisele_kingiideesobrannale

 

MÄRKMIK, ET OLLA ISEENDA BOSS

 

Märkmik “Olen iseenda BOSS” on ideaalne, et kirjutada üles kõik oluline – tööülesanded, tähtpäevad, poenimekirjad, muud nimekirjad ja kõik suurepärased ideed.

Märkmikus on ruumi 12 kuu jaoks, ilma kuupäeva ja aastata, saab ise märkida. Täitmist saad alustada igal ajal, sõltumata aastast, kuust ja aastaajast. Kalendermärkmikus on 162 kahepoolset lehekülge.

 

kingiidee_naisele_naistepaevakingitus_kingitusnaistepaevaks

Loodame, et meil õnnestus teiega jagada inspiratsiooni, milline võiks olla vahva kingiidee naistele.