Kingiideed naistele? See küsimus on korraga nii lihtne kui keeruline. 

Oleme pannud kokku kingispikri, millest leiad 10 kingiideed naistele – kallimale, sõbrannale, kolleegile, sugulasele või muidu armsale inimesele. Kingispikker on hea abimees ka naistepäevakingituse valikul!

Usume, et parim kink on kombinatsioon südamlikust emotsioonist ja praktilisest väärtusest.

Kingispikker jagab soovitusi, mis on universaalsed – need kingitused on sobivad igas eas naisele.

PAINDLIK KINGITUS

Tänapäeval on väga levinud kingiidee naistele kinkekaart – kingituseks valitakse nii kaubamajade, raamatupoe, teatri, kino, kontserdi, ehtekaupluse või muid kinkekaarte. Toetame igati kinkekaardi kinkimist, kuna nii jääb kingisaajale võimalus valida just endale enim rõõmu toov kingitus.

Küll aga võib kinkekaardi pakendada lihtsa ümbriku asemel näiteks sõnumiga (kosmeetika)kotti, millel on head soovid ja mis jääb peale kinkekaardi kasutamist alles ka edaspidiseks. Armsas pakendis kinkekaart on südamlik ja personaalne kingitus igale naisterahvale.

 

Kingiidee naistele: hea sõnumiga kosmeetikakott Sa oled imeline (pildil), Väikesed asjad või Ilusad tüdrukud.

 

SÜDAMLIK KINGITUS 

Head sõnad on palsam iga naise hingele. Paku neile seda rõõmu ja kingi neile häid sõnumeid, mis pakuvad nii silmailu kui ka hingetoitu vaimule.

Hea sõnumiga padi  Kallis oled (pildil) on südamlik ja armas kingitus. “Õnne retsept” on samuti universaalne kingiidee, kuna õnne on meil kõigil elus vaja. Kingiideed naistele võiksid näiteks olla hea sõnumiga padi Unista, avasta.

sonumigapadi_diivanipadi_unista_armasta_must

See sõnum on soe, inspireeriv ja armas ning sobiv kingitus praktiliselt iga sündmuse puhul.

Padi “Suhe” on romantiline valik!

Humoorikas kingitus on hea sõnumiga padi “Ilusad tüdrukud” – eriti armastavad seda kingitust just nooremad naised. Sageli valitakse see sõnum kingituseks kallimale, tütrele või sõbrannale.

Lisa padjale juurde kaunis käsitöökaart ning lillekimp, ja südamlik kingitus ongi valmis.

Kogu patjade valiku leiad SIIT.

 

MAGUS KINGITUS 

Üllata naisi magusaga! Poodide ja kohvikute valikust leiab mitmeid võimalusi magusa üllatuse valimiseks. Käsitöökommid, makroonid, tassikoogid, põnevad küpsetised, sinu valik. Miks mitte teha kingitus ka hoopis ise ja kinkida kaunis purgis kihiline küpsetussegu koos valmistamisjuhisega, millest saab kingisaaja ise endale kodus maitsva üllatuse valmistada. Magusa üllatuse juurde sobib hästi ka hea sõnumiga põll, mida saab kanda nii kokates, küpsetades, koristades, aias toimetades ja kõiksugu muid toredaid tegevusi tehes.

MEELEOLUKAS KINGITUS

Lõbusad hetked loovad mälestusi. Kui tead, et naisterahvas armastab nautida head veini või vahuveini, siis on mõnus kingikombo lemmikvein ja humoorika sõnumiga põllest. Vein on mõeldud tarbimiseks, kuid põll ja selle sõnum jäävad lõbusat sündmust pikemalt meenutama.

Humoorikas kingitus on ka sõnumiga köögikäterätik. Lisa juurde näiteks meelepärased suupisted, puuviljad, küpsetised, köögitarvikud ning sul on olemas personaalne ja omanäoline kingitus.


PERSONAALNE KINGITUS 

Milline on sinu kallima, ema, õe, kolleegi, sõbranna, sugulase või tuttava lemmikvärv? Kas oled märganud, millist värvi rõivaid või aksessuaare ta eelistab? Hea kingiidee naistele, kes hindavad Eesti loomingut ja toodangut on 100% linane rõngassall, mis on loodud ja toodetud siinsamas koduses Eestis.

kingiideed_naistele_kingiideenaisele_kingiideesobrannale

Fotol: Sunday Linen linane rõngassall mündiroheline, poekott Sa oled imeline.

Salli värvivalikust leiab erinevad  universaalsed värvitoonid, vali just selline toon, mis võiks kingisaajale meelepärane olla.

kingiideed_naistele_kingiideenaisele_kingiideesobrannale

Sall on personaalne ja kaunis kingitus, millel on ka praktiline väärtus, sest seda saab igapäevaselt kanda.Linastest sallidest ja nende omadustest saab pikemalt lugeda SIIT.


PRAKTILINE KINGITUS 

Kingiidee naistele võib olla ka praktiline. Kingitust valides tasub mõelda ka sellele, et kas kingitus jääb vaid kingituseks, või on sel ka praktiline väärtus? Kas jääb kingitus sümboolselt kapi alumisele riiulile kurvalt seisma?

100% puuvillased rätikud ja pleedid on multifunktsionaalsed tekstiilitooted, mis on nii ilusad kui ka praktilised. Tulenevalt erinevatest kasutusvõimalustest võite olla üsna kindel, et Sunday rätikud ja pleedid leiavad kingissaaja poolt kasutust ning on hea kingiidee naistele. Sunday rätikutest, nende erinevatest kasutamisvõimalustest ja omadustest saab lähemalt lugeda SIIT.

Paris Black puuvillane rätik

Rätikule ja pleedile võid alati lisada juurde keha- ja juuksehooldustooteid, või näiteks päevapileti spaaprotseduuridele või hoolitsusele ilusalongis. Rätikud ja pleedid on soovi korral juba pakendatud kinkepakendisse, kuid anna sellest soovist tellimust esitades kindlasti meile teada.

ROMANTILINE KINGITUS

Naised ja romantika on lahutamatud. Kui otsid kingiideed naisele, kelle elus on romantikal, armastusel ja hoolimisel oluline koht, siis on südamlik valik hea sõnumiga padjapüüride komplekt. Magamistuba on romantikale ja armastusele kahtlemata õige koht.

Armastus-elab-siin-padjapüüride komplekt

Näiteks sõnumiga padjapüüride komplekti “Armastus elab siin”

Nii nagu kokku käivad naised ja romantika, käivad kokku ka romantika ja küünlad. Sügis-talviseks hubaseks olemiseks sobib ideaalselt kombo soojast 100% naturaalsest puuvillasest pleedist ja (lõhna)küünaldest. Seinastseina.ee valikust leiad palju erinevaid küünlaid, nii sõnumiga kui ka sõnumita.

Pleedide kasutamisest kodus saad lugeda pikemalt meie varasemast blogipostitusest.

kingiideed_naistele_kingiideenaisele_kingiideesobrannale_pleed

Foto vasakul: aitäh, VOH.

 

ILUS KINGITUS

Ilutooted ja ilusad asjad on naistele südamelähedased.  Hea kingiidee naistele on meelepärane dekoratiivkosmeetika, parfüüm või ehted.

Miks mitte kinkida armsale naisterahvale nende kaasaskandmiseks või hoiustamiseks ka stiilne kosmeetikakott?

 

Meie e-poest leiab põnevate mustritega keskkonnasõbraliku trükiga Hispaania eksklusiivbrändi WOUF akessuaare.

Kotid on saadaval erinevas mõõdus, trendika ja omanäolise valikuga saad lähemalt tutvuda SIIN.

 

wouf_aksessuaarid

 

Ehete hoiustamiseks sobib hästi kaunis ehtekarp. Naiselik ja õrna lilla ei jäta ilmselt ühtki naist külmaks.

 

ehtekarp_vaike_ehtekarp_karp_ehetele_1

TARK KINGITUS

Öeldakse, et õnne ei saa osta, küll aga saab osta raamatuid. Raamat on klassikaline kingiidee naistele, mille valimisel on võimalused väga laialdased. Kokandushuvilisele naisele sobib kokaraamat, ilukirjandust hindavale lugejale hea romaan, reisida armastavale sõbrannale reisipäevik, krimikirjandusest lummatule põnev kriminull. Kui tead, et naine armastab mõnd ajakirja, kingi talle ajakirja tellimus või pane kotti hoopis lemmikajakirja viimane number.

 

Pane raamat seekord paberkoti asemel hoopis hea sõnumiga riidekotti, mida saab kingisaaja tulevikus edasi kasutada poes ja turul käies, raamatukokku või randa minnes. Kotil olev sõnum kestab ka siis, kui kingiks saadud raamat on läbi loetud. Hea sõnumiga riidekotid on saadaval kahes värvitoonis, valikust leiab erinevaid sõnumeid. Tutvu valikuga lähemalt SIIN.

poekott_sonumiga_sa-oled-imeline-must

 

Loodame, et meil õnnestus teiega jagada inspiratsiooni, milline võiks olla vahva kingiidee naistele.