kingisoovitused

See sügis-talv on tavapärasest endiselt erinev. Kõik on veidi teistmoodi, argipäevad, nädalavahetused ja ka sõpru ning peresid liitvad tähtpäevad. Oleme pannud kokku kingispikri, millest leiad 10 kingiideed sügis-talvisteks tähtpäevadeks. Need on kingitused, mis on armsad, omanäolised, positiivseid emotsioone loovad, kuid samas ka praktilise väärtusega vahvad kodumaised tooted.

Kinke valides ja tehes pea silmas kindlasti ka kingi tegemise emotsionaalset väärtust – kingisaaja rõõm ja positiivne emotsioon on suurim väärtus, mida sõbrale või kallimale kinkida.

Südamega kingitused, mis loovad positiivseid emotsioone, on parimad kingitused, selles võid kindel olla!

1. Sõnumiga padjapüüride komplekt

Sõnumiga padjapüüridega komplekt on tõeliselt personaalne ja soe kingitus. Valikust leiab erinevate sõnumitega komplekte, mis sobivad kingituseks väga erinevatele kingisaajatele. Padjapüüride komplekt on valmistatud 100% puuvillasest kangast, sõnumid on padjapüüridele kantud kvaliteetses siiditrükis.

jõulukingitus_jouluking_kingiideed_jõuludeks

Pildil: padjapüüride komplekt “Suhe”, padjapüüride komplekt “Armastus elab siin“.

Romantika on palsam iga naise (ja tegelikult ka mehe) hingele ning sõnumiga padjapüürid on armas romantiline ning südamlik kingitus, mis loob positiivseid emotsioone nii õhtul magama minnes kui ka hommikul helgete sõnade keskel ärgates.

Padjapüüride komplekt Unista

2. SÕNUMIGA PADI

Häid soove ei ole kunagi liiga palju. Eriti praegu kui paljud meile kallid ja armsad inimesed on meist kaugel ja eemal. Südamlik ja häid emotsioone loovad kingitused on hea sõnumiga padjad. Vali sobiv sõnum laia valiku sõnumite hulgast, mille hulgast leiab nii personaalsema sõnumi kui ka universaalsema sõnumiga valikuid.

Uudisena on nüüd saadaval ka mustast kangast padjad ja padjakatted, millelt leiab klientide lemmiksõnumid. Tutvu uute valikutega SIIN.

Äsja lisandusid valikusse ka uued vahvate sõnumitega padjad mehelenaisele, emale-isale.

Kogu patjade ja sõnumivalikuga saad tutvuda SIIN.

3. SÕNUMIGA PÕLL

Lõbusad hetked loovad mälestusi.

Lähedasemale ja/või hea huumoorisoonega naisterahvale sobib kingituseks ka humoorika sõnumiga põll “Minu köögis on vein põhiline” (nüüd saadaval ka mustast kangast valge trükiga).

Valikust leiab ka armastatud “Õnne retsept” sõnumiga põll. Õnne retsepti vajatakse ju igas köögis, kas pole mitte tõsi?

Südamliku sõnumiga universaalne kingitus on hea sõnumiga põll “Unista-avasta” MUST – suurepärane kingiidee näiteks kokandushuvilisele kingisaajale.

Meesterahvastele on vaieldamatult kõige populaarsem kingitus humoorika sõnumiga põll “Raske on olla ilus mees”. Ideaalne kingitus kallimale, abikaasale või sõbrale.

Mehed armastavad seda kingitust, selles võid kindel olla!

Sõnumiga põll “Raske on olla ilus mees” nüüd ka mustana!

4. SÕNUMIGA KÖÖGIRÄTIK

Sõnumiga köögirätik on praktiline kingiidee, millele lisab lisaväärtust südamlik või humoorikas sõnum. Valikust leiab nii humoorika sõnumiga köögirätikuid, kuid ka universaalsema ja südamliku sõnumiga variante.

Kogu köögirätikute valikuga saad tutvuda SIIN.

5. PUUVILLANE RÄTIK VÕI PLEED

100% puuvillane rätik on tõeliselt multifunktsionaalne tekstiilitoode, mille kasutusvõimalused on väga mitmekesised ja erinevad, näiteks saunalina, trennilina, rannalina, reisirätik, laudlina, kerge tekike beebile.

Laiast värvivalikust leiad kindlasti sobiva tooni. Varasematest blogipostitustest saad lugeda, mis Sunday puuvillased rätikud on ja miks tasub neid kasutada.

100% puuvillane pleed on kaunis aksessuaar, mis kaunistab iga kodu ja ruumi. Pleed on ajatu kingitus ja sobib igas vanuses kingisaajale. Puuvillase pleedi kasutusvaldkond on lai, rohkem inspiratsiooni ja ideid pleedide kasutamiseks leiad varasemast blogipostitusest SIIN.

puuvillane_pleed_amsterdam_roosa_puuvillane_ratik_puuvillane_sall_small_5

Puuvillane rätik või pleed on klientide lemmiktoode. Sügistalvistel õhtutel diivanitel on soe ja naturaalne pleed asendamatu.

Paris Black puuvillane rätik

Tutvu kogu rätikute ja pleedide valikuga SIIN.

6. KOSMEETIKAKOTT

Ilutooted ja ilusad asjad on naistele südamelähedased kingitused. Kauni mustriga silmapaistev kosmeetikakott on ekslusiivne kingiidee.

wouf_suur_kosmeetikakott

Meie e-poest leiab põnevate mustritega keskkonnasõbraliku trükiga Hispaania eksklusiivbrändi WOUF akessuaare. Kotid on saadaval erinevas mõõdus, trendika ja omanäolise valikuga saad lähemalt tutvuda SIIN.

7. LINANE SALL

Milline on sinu kallima, sõbranna, ema, õe, lähedase lemmikvärv? Kas oled märganud, millist värvi rõivaid või aksessuaare ta eelistab? Hea kingiidee naistele, kes hindavad Eesti loomingut ja toodangut on 100% linane rõngassall, mis on loodud ja toodetud siinsamas koduses Eestis.

linane_Sall_rõngassall_ringsall

Fotol: Sunday Linen linane rõngassall mündiroheline, poekott Sa oled imeline.

Salli värvivalikust leiab mitmeid universaalseid toone, vali just selline toon, mis võiks kingisaajale meelepärane olla. Hiljuti lisandusid valikusse klassikalistele ja pastelsetele toonidele lisaks sügistalvise hooaja lemmikutoonid – veinipunane, oliiviroheline ja sügav tumesinine.

veinipunane_sall_linanerongasall_linanesall
tumesinine_sall_linanerongasall_linanesall_2

Sallide loomise loo leiad SIIN ja linaste sallide headest omadustest saad lugeda SIIN.

Sallid on pakendatud kaunisse kinkepakendisse ja on 100% valmis kinkimiseks.

8. SÕNUMIGA KOTT

Hea sõnumiga riidest kott on hea ja praktiline kingiidee. Vali kingisaajale sobiv sõnum, valikust leiad erinevaid sõnumeid – tutvu valikuga lähemalt SIIN.

Valikust leiab nii naturaalvalged kui ka mustad kotid. Kottidel on nii pikad kui lühikesed sangad.

poekott_sonumiga_sa-oled-imeline-must
poekott_kangast_kott_kandekott_hea_sonumiga_unista_avasta

9. SÕNUMIGA KOSMEETIKAKOTT

Sõnumiga kosmeetikakotil on head soovid, valikust leiad erinevad sõnumid. Õnn peitub väikestes asjades on lihtsa, ent kõneka sõnumiga valik, Ilusad tüdrukud on vahva ja vallatu kingitus.

kosmeetikakott_lukugakott-ilusad_tydrukud

Eestis toodetud ja disainitud sõnumiga kosmeetikakotid on olnud klientide lemmiktooted läbi aastate.

UUDISENA on lisandunud sel kevadel valikusse kolm armastatud sõnumiga toodet uues kuues. Kosmeetikakotid Ilusad tüdrukud, Sa oled imeline ja Väikesed asjad on nüüd saadaval erikollektsioonina saadaval MUSTANA.

10. PERSONAALNE MÄRKMIK

Märkmik “Olen iseenda boss” on ideaalne, et kirjutada üles kõik oluline – tööülesanded, tähtpäevad, poenimekirjad, muud nimekirjad ja kõik suurepärased ideed. Praegu on ilmselt hea aeg vaadata endasse, seada uusi sihte ja panna paika tulevikuplaane.

jõulukingitus_jõulukink_kingiideejõuludeks

Märkmikus on ruumi 12 kuu jaoks, ilma kuupäeva ja aastata, saab ise märkida. Täitmist saad alustada igal ajal, sõltumata aastast, kuust ja aastaajast. Kalendermärkmikus on 162 kahepoolset lehekülge.

Valikus erinevad värvid.

jõulukingitus_jõulukink_kingiideejõuludeks

Kui soovid saata kingituse otse kingisaajale pakiautomaati või kulleriga, siis märgi kingissaaja kontaktandmed tellimust esitades, et saaksime kingituse otse kingisaajale edastada.

UUS! Soovi korral saame lisada kingi juurde ka sõnumi ja head soovid kinkija poolt, märgi see soov tellimust esitades kindlasti märkuste väljale!

Üllata oma lähedasi vahva kingitusega!

Usu, nad on selle eest väga tänulikud ja rõõmsad!